Dom Opieki i Rehabilitacji Comfort Place to nowoczesny obiekt zbudowany zgodnie z najnowszymi europejskimi standardami dotyczącymi budowy domów dla osób starszych oraz niepełnosprawnych położony w malowniczej miejscowości Jastków koło Lublina.

placówka

Comfort Place zapewnia kompleksową i całodobową opiekę medyczną. Seniorami zajmuje się doświadczony i wykwalifikowany personel – lekarz medycyny Artur Danieluk – geriatra i lekarz specjalista medycyny rodzinnej z długim stażem, pełniący jednocześnie funkcję kierownika, wysoko wykwalifikowane pielęgniarki, opiekunowie medyczni oraz rehabilitanci. Stanowią oni zgrany, przyjazny pacjentowi zespół, zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Naszym celem jest stworzenie podopiecznym warunków zbliżonych do domowych z możliwością stałego bezpośredniego kontaktowania się z rodziną. Poprzez świadczenie najwyższej jakości usług medycznych naszym priorytetem jest również podniesienie jakości życia i zapewnienie dobrostanu naszym pacjentom.

BUDYNEK

Budynek główny o powierzchni 1000 m2 składa się z 2 pawilonów połączonych przestronnym łącznikiem, pełniącym funkcję pokoju dziennego. W pawilonie zachodnim znajdują się komfortowo urządzone pokoje 1, 2 i 3-osobowe oraz część rehabilitacyjna. Istnieje możliwość wprowadzenia się do domu z własnymi meblami. We wschodnim pawilonie znajdują się pokoje dla osób niepełnosprawnych i leżących, kuchenka pacjentów, kuchnia oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. W przestronnym pokoju dziennym wydzielono recepcję, jadalnię z biblioteką pełniącą także funkcję pokoju terapii zajęciowej oraz 2 strefy wypoczynkowe: kominkową oraz cześć z dużym, 1200-litrowym akwarium. W celu zapewnienia mieszkańcom jak najlepszych warunków zamieszkania, obiekt wyposażony został w profesjonalny system wentylacji z rekuperacją. Dom położony jest zaledwie 7 km od administracyjnej, zachodniej granicy Lublina – w spokojnej, malowniczej okolicy, pośród pól i sadów. Działka, na której znajduje się dom, dochodzi bezpośrednio do pobliskiego lasu.

POKOJE

placówka

Budynek jest typowym domem bez barier, który pozwala osobom starszym i niepełnosprawnym na łatwe przemieszczanie się. To obiekt bez schodów i innych elementów, które mogłyby utrudniać codzienne poruszanie się po nieruchomości. W razie jakichkolwiek problemów nasi pracownicy służą pomocą. Pokażą, jak działają poszczególne elementy wyposażenia naszego ośrodka.

Wszystkie pokoje wyposażone zostały w komfortową łazienkę, TV, radio, instalację alarmowo-przywoławczą w łazienkach i pokojach, internet – WiFi. Aby uniknąć typowej dla tego typu obiektów monotonii, pokoje zostały wyposażone w różnego rodzaju meble, tak, aby każdy pensjonariusz mógł znaleźć klimat właściwy dla siebie.

Aranżacja wnętrz Fleuron Dorota Dragan www.fleuron.pl

Ośrodek zapewniający komfort życia

Pacjenci przebywający w naszym ośrodku to osoby starsze i po zabiegach, operacjach i hospitalizacji. Wielu z nich boryka się z poważnymi chorobami, dolegliwościami charakterystycznymi dla podeszłego wieku czy innymi problemami, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie. Z tego powodu nasz ośrodek został zaprojektowany w taki sposób, by zapewniać maksymalny komfort pacjentom korzystającym z opieki i rehabilitacji. To zarówno infrastruktura wewnętrzna, jak i zewnętrzna, wykorzystywana przede wszystkim w trakcie słonecznych, ciepłych dni.

W naszym ośrodku osoby starsze mogą poczuć się jak w domu. Co więcej, często w miejscu zamieszkania nie mogą one liczyć na tak wiele udogodnień, jakie pojawiają się w placówce prywatnej w okolicach Lublinie. Zapewniamy seniorom takie warunki, jakie sprzyjają terapii i walce z odczuwanymi dolegliwościami. Osoby starsze pozostają także pod stałym nadzorem lekarza, dzięki czemu mogą korzystać z dostępnych udogodnień, a jednocześnie brać udział a badaniach pozwalających zadbać o ich stan zdrowia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka. Mogą Państwo osobiście zapoznać się z infrastrukturą w domu pod Lublinem i podjąć decyzję o zakwaterowaniu swoich bliskich. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiewając Państwa wątpliwości.