Nasz dom został wyposażony w taki sposób, by seniorzy mogli czuć się komfortowo. W ośrodku znajdują się wszystkie najważniejsze sprzęty i pomieszczenia. Wśród nich warto wyróżnić kuchnię, w której przygotowujemy domowe posiłki. Zapewniamy także dostęp do telewizji i internetu, dzięki czemu Państwa bliscy mogą w dowolnej chwili skontaktować się z rodziną, a także wykorzystać wolny czas na rozrywkę. Dbamy o to, by spełniać wszystkie potrzeby naszych podopiecznych – tak, by czuli się u nas jak w domu. A wszystko to pod stałą opieką medyczną wykwalifikowanych specjalistów.

Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje o wyposażeniu naszego domu w Jastkowie koło Lublina. W razie pytań możemy bez problemu udzielić dodatkowych informacji.

Kuchnia

W przeciwieństwie do wielu innych ośrodków, możemy pochwalić się własną kuchnią. Uważamy, że to lepsze rozwiązanie niż zewnętrzny catering. W ten sposób cały proces przygotowywania posiłków mamy pod kontrolą, a Twoi najbliżsi otrzymują smaczne posiłki dostosowane do swoich potrzeb.

Jedzenie ma ogromny wpływ na rehabilitację i cały proces zdrowienia. Przygotowujemy posiłki, które dostarczają naszym podopiecznym niezbędnych substancji odżywczych. Co więcej, możemy dostosować jedzenie do indywidualnych potrzeb seniorów. U osób starszych często występują bowiem choroby, jak np. cukrzyca czy nadciśnienie, które wymagają stosowania specjalnej diety.

Internet

W całym budynku dostępna jest sieć WiFi – w pokoju dziennym znajduje się ponadto stanowisko komputerowe z zainstalowanym programem Skype umożliwiającym pensjonariuszom kontakt z najbliższymi. To rozwiązanie cenione przez osoby, które chcą pozostawać blisko ze swoją rodziną. W razie trudności z obsługą komputera nasi pracownicy służą pomocą.

Siłownia zewnętrzna

Dla bardziej sprawnych podopiecznych czeka siłownia pod gołym niebem. W okresie wiosennym i letnim można ćwiczyć swoją sprawność na 3 przyrządach, a jednocześnie cieszyć się piękną pogodą. Przyrządy dostępne na siłowni pomagają w prowadzonej przez nas terapii, a także są doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Regularne ćwiczenia pomagają zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka i obejrzenia dostępnej w nim infrastruktury.