Kuchnia

W przeciwieństwie do wielu innych ośrodków, możemy pochwalić się własną kuchnią. Uważamy, że to lepsze rozwiązanie niż zewnętrzny catering. W ten sposób cały proces przygotowywania posiłków mamy pod kontrolą, a Twoi najbliżsi otrzymują smaczne posiłki dostosowane do swoich potrzeb.

Mini SPA

Hydromasaż poprawia samopoczucie i dodaje energii. To jedna z najlepszych form relaksu, ale również nieoceniona pomoc w zwalczaniu bólu mięśni, stawów, głowy. W naszym ośrodku oddajemy podopiecznym do użytku wannę z różnymi rodzajami masażu.

Internet

W całym budynku dostępna jest sieć WiFi – w pokoju dziennym znajduje się ponadto dwuosobowe stanowisko komputerowe z zainstalowanym programem Skype umożliwiającym pensjonariuszom kontakt z najbliższymi.

Siłownia zewnętrzna

Dla bardziej sprawnych podopiecznych czeka siłownia pod gołym niebem. W okresie wiosennym i letnim można ćwiczyć swoją sprawność na 3 przyrządach, a jednocześnie cieszyć się piękną pogodą.

Kaplica

Wiemy że dla wielu naszych podopiecznych wiara jest bardzo ważna. Pragniemy zaspokajać również i te ich potrzeby. Właśnie dlatego, w naszym ośrodku, będą mieć do dyspozycji kaplicę, w której zawsze będą mogli się pomodlić. Będą w niej również odprawiane nabożeństwa, a także będzie można w niej skorzystać z sakramentu pokuty.